Итоги вступительных экзаменов

1201000 «Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта»

На базе 9 класса

№ р.с

ФИО

Общ балл

      1.       

Арендт Евгений Александрович

33

      2.       

Битлеуов Данияр Серикович                  

20

      3.       

Василенко Никита Васильевич

21

      4.       

Власенко Артур Андреевич             

37

      5.       

Гарасимов Данил Николаевич

16

      6.       

Гостюхин Александр Викторович

19

      7.       

Готфрид Кирилл Владимирович

22

      8.       

Дзюбенко Константин Витальевич

24

      9.       

Долгоненко Ягор Павлович

29

     10.   

Ерохин Александр Андреевич

25

     11.   

Еспұсинов Фирдауси Асқарұлы   

9

     12.   

Жолдыбай Тамерлан Кайратұлы

25

     13.   

Журенко Александр Александрович

26

     14.   

Зейнуллин Әділет Бауыржанұлы

33

     15.   

Исмаилов Юсуп Шамширович

22

     16.   

Калиев Кирилл Александрович

33

     17.   

Клопов Максим Вячеславович

7

     18.   

Короленко Вадим Вальервич

20

     19.   

Кошетеров Илья Юрьевич

28

     20.   

Крамарь Илья Константинович

36

     21.   

Лыгин Анатолий Николаевич

16

     22.   

Лысенко Александр Вячеславович

29

     23.   

Марковский Кирилл Васильвич

16

     24.   

Неклионов Виктор Анатольевич 

22

     25.   

Новиков Иван Иванович

25

     26.   

Палий Виктор Иванович

16

     27.   

Петренко Артем Андреевич

19

     28.   

Петров Даниил Юрьевич

23

     29.   

Плынский Данил Вячеславович

15

     30.   

Подольский Даниил Евгеньевич

24

     31.   

Потапенко Александр Вадимович

33

     32.   

Рудинский Василий Юрьевич

26

     33.   

Синельников Рим Викторович

25

     34.   

Солоха Александр Анатольевич

30

     35.   

Ткач Никита Владимирович

20

     36.   

Третьяк Кирилл Сергеевич

36

     37.   

Шабаев Сергей Александрович

21

     38.   

Шалай Дмитрий Сергеевич

18

     39.   

Швемлер Александр Алексеевич

31

     40.   

Шевченко Александрович

22

     41.   

Штерцер Сергей Александрович

16

     42.   

Шук Иван Евгеньевич

33

     43.   

Щербань Вячислав Дмитриевич

30


1226000 «Технология и организация производства продукции предприятий питания»

На базе 9 класса

№ р.с

ФИО

Общ балл

      1.       

Акпанова Диана Николаевна

25

      2.       

Альбертова Альхалида Азатовна

38

      3.       

Ан Михаил Алексеевич

24

      4.     

Әділгереева Анар Еркінқызы

16

      5.       

Бадина Арина Александровна

35

      6.       

Байницкий Анатолий Андреевич

31

      7.       

Бальцер Лидия Андреевна

33

      8.       

Блид Анжелика Ивановна

23

      9.       

Болатов Нұрдәулет Нұржанұлы

21

      10.   

Брежнева Виктория Александрона

34

      11.   

Габдуллина Альбина Наильевна 

30

      12.   

Габдуллина Карина Наильевна 

30

      13.   

Горшкова Евангелина Денисовна

34

      14.   

Грузо Ариана Антоновна

33

      15.   

Даткова Анастасия Алексеевна

40

      16.   

Демиденко Анастасия Валерьевна

23

      17.   

Довгань Дарья Владимировна

28

      18.   

Дуйсебаева Камила Октябрькызы

40

      19.   

Ефремова Виктория Валерьевна

28

      20.   

Зеленов Сеогей Александрович

20

      21.   

Корзун Даниил Алексеевич

31

      22.   

Кузнецова Анастасия Сергеевна

15

      23.   

Кусаинова Альбина Жансеитовна

32

      24.   

Люц Дианна Олеговна

33

      25.   

Молдагалиева Анэль Аскаровна

29

      26.   

Молушка Татьяна Юрьевна

18

      27.   

Мороз Михаил Константинович

29

      28.   

Мусаев Алишер Серикұлы

14

      29.   

Мұхтарұлы Тайыр

33

      30.   

Нарожная Анастасия Вячеславовна

4

      31.   

Нимчинова Кристина Николаевна

19

      32.   

Пресняков Дмитрий Денисович

27

      33.   

Ромазанова Арина Игоревна

17

      34.   

Стасий Карина Сергеевна

42

      35.   

Таганьязов Бауржан Ержанович

22

      36.   

Филатова Сабина Жамшитовна

27

      37.   

Цицир Анастасия Анатольевна

26

      38.   

Цурцумиа Мариам

31

      39.   

Черненко Артур Владимировна

23

      40.   

Шапоренко Кирилл Сергеевич

37

      41.   

Шмидт Валерия Васильевна             

22

      42.   

Яковлева Александра Андреевна

31

  

1226000 «Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру»

1226000 «Технология и организация производства продукции предприятий питания »

11 класс  

№ р.с

ФИО

Жалпы балл

      1.       

Әбдіқапар Дидар Жеңісұлы

63

      2.       

Бақытбекқызы Айнара

34

      3.       

Берікқызы Гүлбағдат

46

      4.       

Далина Динара Әзмұханқызы

52

      5.       

Досан Қызғалдақ Аймұханқызы

32

      6.       

Дузжасарова Тұмар Панарбекқызы

52

      7.       

Еламанова Қанағат Еламанқызы

29

      8.       

Ерғалиқызы Гита

47

      9.       

Ерғалиқызы Зита

54

      10.   

Жалғасбай Еркебұлан Асланбекұлы

28

      11.   

Жанзақова Лаура Исатайқызы

46

      12.   

Жәнібекұлы Нұржан

30

      13.   

Киямбаева Асемай Утеуликызы

59

      14.   

Қуаныш Әйгерім Аймұратқызы

36

      15.   

Лұқпан Рауан Жолдыбайұлы

24

      16.   

Мұқайыс Динара Берікқызы

56

      17.   

Нұрлыбай Алтынбек Саматұлы

39

      18.   

Орынбасар Гүлфайруз Нұрқасқызы

26

      19.   

Өтешқалиева Аружан Қайратқызы

32

      20.   

Сухан Нұрсәт Саудағалиұлы

45

      21.   

Төребек Зарина Еркінқызы

57

      22.   

Шекпенова Әлия

61

      23.   

Смағұл Жұлдыз Ерке-Бұланқызы

16

      24.   

Небунов Александр Владимирович

41

      25.   

Пащенко Денис Геннадьевич                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

33

       26.   

Соловьёва Виолетта Алексеевна       

40

 

1201000 «Вычислительная техника и программное обеспечение»

На базе 9 класса

№ р.с

ФИО

Общ балл

      1.       

Зарипов Даниль Ильфатович

28

      2.       

Зуфаров Алибек Максатович

16

      3.       

Когай Влад Валерьевич

34

      4.       

Кусаинов Алишер Жансеитович

28

      5.       

Неске Вероника Дмитриевна

32

      6.       

Русаков Роман Викторович

24

      7.       

Чуприн Мейрамбек Ералыұлы

20

0515000 «Менеджмент»

      1.       

Цвелёва Анжелика Евгеньевна

23

      2.       

Пантюхин Иван Сергеевич

29

      3.       

Куллотжоджаев Хифзуллохон Нуруллович

26

0508000 «Учет и аудит»

      1.       

Курганова Анастасия Андреевна

39                              

0801000 «Мұнай және газ скважиналарын бұрғылау және бұрғылау жұмыстарының технологиясы»

  1.  

Әбілғазиев Самат Жұмабайұлы

20

 

1304000 «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету»

                                                               9 класс негізінде

 

№ р.с

ФИО

Жалпы балл

     1.       

Абилкаемов Куаныш Кайратулы

16

     2.       

Айдарқызы Айболған

34

     3.       

Аманжолов Досымжан Жанболатұлы

20

     4.       

Балжанов Алпамыс Нұрланұлы

24

     5.       

Букаева Дильназ Маратовна

31

     6.       

Елеусіз Ақдидар Бейімбетқызы

25

     7.       

Ерболат Арнұр Ардақұлы                     

13

     8.       

Жақсылықова Нұрсұлу Сұлтанбайқызы

27

     9.       

Жолмұратов Бекболат Жанболатұлы

25

     10.   

Жұмағазин Рамазан Сәтжанұлы

28

     11.   

Зәуірұлы Манат                               

14

     12.   

Кесекбаев Қайсар Нұрланұлы

18

     13.   

Ковландин Ернұр Абатұлы

21

     14.   

Куанышев Жанболат Кыдыркельдыұлы

16

     15.   

Қойбағарұлы Саламат

27

     16.   

Мырзабаев Ержан Калдыбекулы

19

     17.   

Мырзағали Сағындық Серікқалиұлы

23

     18.   

Піралиев Данияр Мылтықбайұлы

28

     19.   

Симағанбеет Зинет Ұзақбекұлы

21

     20.   

Тағыбергенов Азамат Асқарұлы

18

     21.   

Тайғожин Тұрар Арғынұлы

24

     22.   

Шаймерденов Мейірхан Алтынбекұлы

30

     23.   

Шайхин Ислам Алимович

16

 

1226000 «Тамақтандыру кәсіпорындарының өнім өндіру технологиясы және оны ұйымдастыру»

9 класс негізінде

 

№ р.с

ФИО

Жалпы балл

      1.       

Абдикадирова Жансая Торебаевна

44

      2.       

Абдрахманова Гульдана Ашимовна

40

      3.       

Амангелдіұлы Бекзат

18

      4.       

Амандосова Ырысгүл Болатқызы

29

      5.       

Әлімжанова Дильназ Нұржанқызы

41

      6.       

Бағдәулет Аян Ерболатұлы

17

      7.       

Базарбаев Алмат Адильбекұлы

16

      8.       

Базарқызы Фариза

43

      9.       

Байжанова Алина Саматовна

33

      10.   

Бақытбаев Нұрсұлтан Әділбекұлы

45

      11.   

Бақытова Айдана Әділжанқызы

39

      12.   

Балғабаева Ақжүніс Рыскелдіқызы

18

      13.   

Балмағанбетова Назира Еркінқызы

27

      14.   

Бектурсынова Елдана Жомартқызы

46

      15.   

Бердібек Ақнұр Аманкелдіқызы

34

      16.   

Боранкулова Алина Келдибековна

15

      17.   

Диханбаева Жаңагүл Сансызбайқызы

31

      18.   

Дурсков Бекзат Кавланбайулы

17

      19.   

Дүйсенбек Ақерке Қуатбекқызы

21

      20.   

Есенғазина Нұрай Нұрболқызы

32

      21.   

Жақсыбаева Слушаш Ақылбекқызы

9

      22.   

Жақсылықова Назерке Жақсымұратқызы

36

      23.   

Жангелді Арсланбек Жангелдіұлы

16

      24.   

Жиенғазиева Сағыныш Саматқызы

47

      25.   

Жиенқазы Нұрислам Азаматұлы

34

      26.   

Жумагазина Даяна Амангельдиевна

33

      27.   

Жұмажанов Әлихан Жасұланұлы

32

      28.   

Жұматқызы Нұрзила

38

      29.   

Зейнолла Сағыныш Тельманқызы

36

      30.   

Иманбаева Айкерім Артурқызы

39

      31.   

Каракулова Көркем Серікқызы

18

      32.   

Кдырбаев Даулетияр Бахтыяр улы

26

      33.   

Кусакбаева Ұлболсын Болатқызы

18

       34.   

Қарақойшиев Аян Жүсіпбекұлы

12

      35.   

Қонысбаева Арайлым Серікқызы

33

      36.   

Құттыбаева Айдана Асылгерейқызы

23

      37.   

Махамбетова Анара Арматқызы

28

      38.   

Мейрамбек Асем Мейрамбекқызы

35

      39.   

Мерекеұлы Мейрам

26

      40.   

Мұратова Лаура Мұратқызы

43

      41.   

Мырзағалиев Мақсат Ерғалиұлы

39

      42.   

Назарбаев Жанибек Жайлаубай улы

44

      43.   

Нугыманова Аружан Сагынышовна

40

      44.   

Нурланона Махаббат Нурлановна

46

      45.   

Нурымова Еркан Гурарұлы

39

      46.   

Ораз Арсен Бектұрғанұлы

42

      47.   

Сарсенбаева Құндыз Рустемқызы

39

      48.   

Сексенбаева Бибінұр Ерлікқызы

40

      49.   

Тарғын Даяна Жанқызы

34

      50.   

Тлеубаев Аян Арманұлы

35

      51.   

Тойшыбаев Аңсар Бахытұлы

39

      52.   

Тулеужан Ақдана Серікқызы

34

      53.   

Тұрарбекқызы Ақтоты

36

       54.   

Тұрарқызы Қымбат

24

      55.   

Уразбаев Алтынбек Асылбекұлы

37

      56.   

Утеулина Гулсара Бақтығалиқызы

44

      57.   

Шаймерден Сабыржан Есенгелдіұлы

38

       58.   

Шарапов Аян Саматұлы

5

       59.   

Шурина Камила Илиясовна

41

         60.   

Ізбасханова Ақбота Айдосқызы  

40

 

1201000 «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»

9 класс негізінде

 

№ р.с

ФИО

Жалпы балл

       1.       

Айдосов Оразбай Айдосұлы

16

       2.       

Алпысбаев Нұрсәт Әлібекұлы

25

       3.       

Амангелді Мақсат Амангелдіұлы    

18

       4.       

Аманжариков Шыңғыс Ертілеуұлы

28

      5.       

Аульбаев Нұржан Саинұлы

19

      6.       

Әлмұхан Ернұр Серікұлы

24

      7.       

Бади Дәрмен Жасұланұлы

19

      8.       

Бакытбергенов Амир Азаматович

16

      9.       

Бақытжанов Сұлтан Мәдиұлы

16

      10.   

Бегімбай Абылайхан Болатұлы

16

      11.   

Бисен Нұржан Ақанұлы

16

      12.   

Ерболатұлы Бибарыс

27

      13.   

Ермағанбетов Қорған

16

      14.   

Жазықбаев Арсен Талғатұлы

16

      15.   

Жақсылықов Нұргелді Аманделдіұлы

16

      16.   

Жарасов Асқар Аралбекұлы

28

      17.   

Жума Алмат Нұртуғанұлы

17

      18.   

Кәрібозов Ұлан Нұрлыбекұлы

20

      19.   

Қуан Ерсұлтан Серікбайұлы

16

      20.   

Қылыш Әлижан Мырзаханұлы

27

      21.   

Наурызбаев Райымбек Үсембайұлы

16

      22.   

Ногаев Арлан Муратович

22

      23.   

Нурман Ернур Айбекулы

16

      24.   

Нұғманов Асылбек Абзалұлы 

11

      25.   

Өмірзақов Аян Мирамбекұлы

19

      26.   

Сәрсенбеков Әліби Бауыржанұлы

4

      27.   

Сердалы Кеменгер Әмірханұлы

19

      28.   

Сержанов Сундет Медетханұлы

25

       29.   

Тапешов Серікбол Сүндетұлы

18

      30.   

Төлемісов Миржан Асқарұлы

16

      31.   

Чурин Диас Бектемирович

21

 

0902000 «Электроснабжение» (по отраслям)

0902000 «Электрмен қамтамасыз ету»

На базе 11 класса

 

№ р.с

ФИО

Общ балл

  1.  

Бертляев Диас Рашидович 

46

  1.  

Ганиев Максим Борисович 

31

  1.  

Дю Марина Владимировна

53

  1.  

Казикенов Есет Сергейұлы

41

  1.  

Пеннер Генрих Михайлович

50

  1.  

Штанке Юлия Александровна

51

  1.  

Лукашенко Виктор Олегович

47

  1.  

Резепин Вадим Олегович

67

  1.  

Нұрмағанбетов Ердәулет Ерболұлы

57

  1.  

Төренияз Ақылбек Нұрниязұлы

56

0515000 «Менеджмент»

  1.  

Горнадко Валентин Сергеевич

56

  1.  

Ескожина Асыл Азаматовна

66

  1.  

Люц Маргарита Александровна

52

  1.  

Мамбетова Азиза Сансызбаевна

60


1201000 «Автомобиль көлігіне техникалық қызмет көрсету, жөндеу және пайдалану»

1201000 «Техническое обслуживание, ремонт и эксплуатация автомобильного транспорта»

11 класс негізінде

№ р.с

ФИО

Жалпы балл

  1.  

Аққұсов Сағындық Жанболатұлы

57

  1.  

Алиаскаров Самат Еркінұлы

32

  1.  

Бозанов Мейірбек Қонысбайұлы

40

  1.  

Жукенов Бекарыс Танирбергенович

31

  1.  

Қалақов Әлімхан Ринадұлы

55

  1.  

Қонарбайұлы Азамат                                 

22

  1.  

Қуантайұлы Болат

42

  1.  

Медетұлы Ибраһим

55

  1.  

Мырзахметов Бауыржан Сағындықұлы

57

  1.  

Нұртаев Ердалы Аманғалиұлы    

49

  1.  

Оразалы Нартай Ырғызбайұлы

32

  1.  

Сембай Ринат Мәлікұлы

54

  1.  

Серікбай Айдарбек Берікұлы        

24

  1.  

Төлеубаев Мейрамбек Әлібекұлы

38

  1.  

Шақанов Аян Бекболатұлы

53

  1.  

Блинков Максим Евгеньевич

37

  1.  

Кадиржанов Ильгиз Талгатович

47

  1.  

Сакс Александр Георгиевич

70

 

 

Қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы:                                                                 Бисенова Ж.А


Фотогалерея